Background Image

Rozkład zajęć .

Rozkład zajęć .

Poniedziałek
 
   
18.00 - 19.00 KURS WSTĘPNY
   
19.15 - 20.30 GRUPA POCZĄTKUJĄCA
   
   

 

Wtorek
 
   
17.00 - 18.15 GRUPA POCZĄTKUJĄCA
   
18.30 - 20.00 GRUPA OGÓLNA
   

 

Środa
 
18.00 - 19.00 KURS WSTĘPNY
   
19.15 - 20.30 GRUPA POCZĄTKUJĄCA
   

   

Czwartek
 
17.00 - 18.15 GRUPA POCZĄTKUJĄCA
   
18.30 - 20.00 GRUPA OGÓLNA
   
   
   
Sobota  
   
09.00 - 12.00 PRAKTYKA WŁASNA
   

 

Obowiązują wcześniejsze zapisy do danej grupy .  

KURS WSTĘPNY   - wprowadzenie w podstawy jogi osób, które nie miały jeszcze kontaktu z jogą. Kurs trwa miesiąc i ma formę zamkniętą - nie można dołączyć w trakcie trwania. Po zakończeniu kursu można kontynuować praktykę w GRUPIE POCZĄTKUJĄCEJ.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA - kolejny poziom praktyki jogi dla osób po KURSIE WSTĘPNYM i tych, którzy mieli dłuższą przerwę w praktyce. 

GRUPA OGÓLNA- dla osób z GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ po rocznej , regularnej praktyce oraz osób dłużej praktykujących. 

PRAKTYKA WŁASNA - dla osób z GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ i OGÓLNEJ. Jest to wspólna, bezpłatna, nieprowadzona praktyka własna, podczas której można realizować swój własny program indywidualnie lub w grupie. Można korzystać z materiałów dostępnych na miejscu i pomocnych w praktyce ( gotowe sekwencje asan, pomoce do praktyki ). W przypadku pytań ,wątpliwości lub potrzeby korekty w trakcie praktyki istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia współuczestników  praktyki.

 

Rozkład zajęć .
Rozkład zajęć .

Przejdź do góry strony

Joga Iyengara jest ścieżką holistycznego podejścia do życia i dostarcza praktycznych narzędzi do tworzenia i podtrzymywania zdrowego ciała i witalności , jasnego umysłu, emocjonalnego spokoju oraz duchowego dobrostanu. System szkolenia opracowany na podstawie ponad 75 lat nauczania przez mistrza jogi  B.K.S. Iyengara , jest osadzony w starożytnej indyjskiej tradycji oraz filozofii joga sutr Patandżalego.