Spirit Tree ,, Jesteś Pełnią '' - koncert relaksacyjno-harmonizujący w Lęborku

Utworzono: 24-09-2023

Serdecznie zapraszamy po raz kolejny na koncert relaksacyjno-harmonizujący  Spirit Tree :

,, JESTEŚ PEŁNIĄ.✨''

Jest to okazja do spotkania ze sobą i z dźwiękiem. Kanwą koncertu są autorskie kompozycje zespołu. Podczas koncertu usłyszymy zestaw mis tybetańskich, subtelnie brzmiącą kalimbę, tongue drumy, dzwoneczki koshi, wzmocni nas brzmienie bębna szamańskiego oraz oceanicznego. Podczas koncertu uwaga osób uczestniczących kierowana jest do wewnątrz tak, aby mogły doświadczać wibracji muzyki i przeżywać w niej siebie. W pewnym momencie możliwe staje się również połączenie we wspólnym śpiewaniu i współtworzeniu spotkania. W stan relaksacji i kontemplacji wprowadzi nas śpiew i dźwięki subtelnie brzmiących instrumentów w stroju 432Hz .
To zestawienie ma działanie głęboko relaksujące i harmonizujące, koi ciało i emocje. Podróż ta jest też przyjemnym doświadczeniem pojednania i zintegrowania ciała, umysłu i serca.
Intencja, z jaką powołujemy każde muzyczne spotkanie, to podniesienie jakości wibracyjnych osób uczestniczących w nim. Często występujące procesy podczas takiego spotkania to:
- głęboka relaksacja,
- wewnętrzna podróż,
- ukojenie zmysłów i emocji,
- zharmonizowanie systemu energetycznego.
 
 
Alicja Ruczko – śpiew, misy tybetańskie, instrumenty perkusyjne, shruti box, tongue drum, sansula.
Marek Ruczko – gitara, harmonium, śpiew.
Tu możesz nas posłuchać:

https://youtu.be/Ew6Ffhe6Kbo
https://youtu.be/9m1RHvk29VM
 
 
MIEJSCE: Szkoła Jogi Iyengara ul. Pomorska 5c, Lębork
https://www.joga.lebork.pl/
DATA: 28.10.2023, godz. 19.30
BILETY: 80 zł
REZERWACJE Studio Jogi Lębork
+48 795 959 537

andrzej [AT] joga [DOT] lebork.plandrzej@joga.lebork.pl
andrzej [AT] joga [DOT] lebork.pl
Koncertu można słuchać na leżąco. Czas trwania koncertu: 60-90 minut.
 

O Spirit Tree:
ALICJA RUCZKO
Dyplomowana terapeutka dźwiękiem mis tybetańskich, artystka, specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Twórczyni metody - Voice Healing, której kluczowym narzędziem jest wibracja głosu. Głównym celem metody jest wspieranie procesu uwalniającego naturalną ekspresję życiową i przywracanie komfortu i radości życia.
MAREK RUCZKO
Książę Relaksu, przewodnik w praktyce jogi, relaksacji, uważności i medytacji. Twórca wielu praktyk i programów łączących poszukiwania wewnętrzne z życiem codziennym; pedagog; założyciel i właściciel Studia Rozwoju Człowieka Harmonium w Olsztynie; twórca muzyki serca oraz relaksacyjno-kontemplacyjnej.
Kontakt SPIRIT TREE:
Alicja Ruczko
+48 691 21 33 88 kaliope2018 [AT] gmail [DOT] com

https://www.facebook.com/SpiritTree.music

Pokaż mniej

Przejdź do góry strony

Joga Iyengara jest ścieżką holistycznego podejścia do życia i dostarcza praktycznych narzędzi do tworzenia i podtrzymywania zdrowego ciała i witalności , jasnego umysłu, emocjonalnego spokoju oraz duchowego dobrostanu. System szkolenia opracowany na podstawie ponad 75 lat nauczania przez mistrza jogi  B.K.S. Iyengara , jest osadzony w starożytnej indyjskiej tradycji oraz filozofii joga sutr Patandżalego.